Kompetencje rodzicielskie – szkolenie certyfikowane

Szkolenie online dla rodziców w kryzyskieDla kogo?

Cykl 5 spotkań szkoleniowych zakończony certyfikatem pt. „Kompetencje rodzicielskie”, powstał z myślą o rodzicach, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć umiejętności, jak również rodziców doznających problemów, kryzysu, w trakcie rozstania czy rozwodu. Po ukończeniu tego certyfikowanego kursu, rodzice mogą przedkładać w różnorodnych instytucjach czy sądzie.

W życiu każdego rodzica pojawia się wiele czerwonych świateł „STOP”, które zagrażają zachowaniu bliskiej i zdrowej więzi z dzieckiem. Spotyka nas wiele trudnych sytuacji, które mogą negatywnie wpływać na nasze relacje. Bardzo kochamy nasze dzieci, jednak bywa, że w danym momencie naszego życia brakuje nam dla nich czasu, siły czy cierpliwości. Często nie wiemy jak okazać bliskość i troskę. Boimy się lub zwyczajnie nie potrafimy mówić „NIE” naszym dzieciom. Chcielibyśmy wynagrodzić dzieciom każdy ból, krzywdę czy niesprawiedliwość życia.

Program warsztatów pt. „Kompetencje rodzicielskie” to praktyczne szkolenie służące każdemu rodzicowi w budowaniu pozytywnej relacji z dzieckiem. Te pięć spotkań składa się z 2-godzinnego wykładu połączonego z praktycznymi ćwiczeniami do samodzielnej pracy własnej.

PROGRAM zawiera:

Jesteś zainteresowany? Zgłoś chęć udziału, a otrzymasz szczegółowe terminy i koszt. Przejdź do:

Zapisz się

Jesteś zainteresowany? Zgłoś chęć udziału, a otrzymasz szczegółowe terminy i koszt. Przejdź do:

Prowadząca:

mgr Joanna Grzenia

psycholog dziecięcy

Szkolenia i warsztaty